| mihaitza20 a întrebat:

am si eu nevoie de un text argumentativ despre prietenie, exprimata in urmatoarea afirmatie. "Unui prieten i se poate cere orice, dar nu i se poate pretinde nimic. Multumesc

1 răspuns:
| zRazvaNxzz a răspuns:

Incerca sa-l faci singur ca eos a 9 si acu imi pare rau ca nu stiu sa fac unu crying Te Rog INcearcaaa sa nu ajungi ca mine Bun la MAte-Engleza si sa te duca capu dar sa nu sti cei ala text argumentativ crying Te rog incearca VB SERIOS app fac si sala happy