| Grande_Ari_1993 a întrebat:

Buna TPU..Am si eu nnevoie de idei pentru a face un arbore genealogic mai interesant! Ceva mai diferit.dau funda binentele!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Poti desena un copac in ale carui crengi atarni etichete cu numele celor din familie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa chiar un copac, cu ramuri mai groasa la cei mai barani, ramuri mai subtiti si frunze la cei mai tineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza-te pe tine in mijloc, iar din mâinile tale, pornesc niste linii curbe, ca niste bucle, iar unde unele linii se întâlnesc, le faci tu sa se întâlnească, sub forma unor pătrate, acolo scrii numele celor din familie. Sper sa te ajute ideea mea, chiar daca am explicat cam greu ceea ce mi-am imaginat.