| Denisa1Elena a întrebat:

Am si eu o intrebare, cred ca este cam jenanta straight face. Cand sunt racita si nu numai adorm cu gura deschisa, pentru ca nu pot respira pe nas ( asta se intampla cand sunt racita) si dimineata cand ma scol nu mai pot inghiti sau ceva si ma doare rau gatul din cauza ca am ceva galbui pe limba si in gura straight face straight face... Nu stiu de ce, si imediat ma clatesc in gura si are un gusta ceva ciudat, si cand nu sunt racita mi se mai intampla asa dar nu chiar asa cand sunt racita, si dupa scuip ceva galbui dupa ce ma clatesc. Ce se intampla? I don't want to see Dau funda raspunsului cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Chestia aia galbuie sunt mucii.
E normal sa te doara in gat si sa nu poti ingiti.
Medicamente recomandate:
-Hexoral;
-Faringosept.
Sa te faci cat mai bine!
funda?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un control medical ai infectie, cu cat mai repede cu atat mai bine, nu te trata dupa ureche,

| ElenaSA a răspuns:

Am si eu asta de cand ma stiu. Am facut tratamente si fel de fel de analize. Unii cica e sinuzita, altii ca este rinita alergica.