| Gabriela98 a întrebat:

Am si eu o intrebare de curiozitate care poate suna ciudat... tigancile (alea care cica ghicesc dar de fapt fraieresc). este posibil sa te faca sa le dai bani si abia dupa sa realizezi ca ai ramas fara niciun ban?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Asta se intampla de fiecare data.

3 răspunsuri:
| Gabriela98 explică:

Da mie mi s-a intamplat fix pe plaja. laughing mai intai prietena mea. dupa m-am pus jos si incepe tiganca sa vorbeasca si m-a facut sa-i dau bani si prietena mea zicea : hai da-i si ei acolo. laughing si i-am dat mai mult decat trebuia, ramasesem fara bani si dupa ne-am certat cu tigancile pe acolo dupa ce au plecat laughing

| teateutza a răspuns:

Da

| alinutza102 a răspuns:

Da,asta e meseria lor.