| andreea1996_3392 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare.in legatura cu media generala din clasele 5-8.De unde stiu cei de acolo ce medii ai avut tu? Eu trec clasa a 8-a si m-am muutat la aceasta scoala din a 7-a.Asta vroiam sa va intreb, nu-ti poti modifica media?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Au foaia ta matricola.Stai linistita, nu se modifica nimic.

| maryellen91 a răspuns:

Nu pentru ca tu cand te-ai transferat ti s-a trimis la scoala foaia matricola cu mediile tale! daca nu aveai foaia matricola la scoala actuala nu te puteai transfera!