| Freaky_2119 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi big grin... ce trebuie sa fac atunci cand am vocea in schimbare ca sa nu imi afecteze vocea sau corzile vocale pe viitor happy? este absolut necesara o pauza vocala?

Răspuns Câştigător
| mihaelabukian a răspuns:

Daca ai o voce buna si canti, atunci ar fi bine sa mergi la un specialist, acela te va invata in mod sigur ce ai de facut. iar daca ai un profesor de canto, el trebuie sa stie si sa te indrume ca sa nu ai neplaceri!
bafta!