| dragutz600 a întrebat:

Am si eu o intrebare referitoare la facebook. Am pe cineva in lista la care imi arata pe chat la el ca a fost activ ieri...dar de ieri pana azi el a mai intrat...si chiar a postat pe facebook chestii...dar mie imi arata pe chat ca e offline....adica scrie "activ(a) vineri". Ce credeti ca e?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii ca chat ul il poti pune si pe offline, poti nagiva pe facebook fara nicio problema dar sa fii offline pe chat

| Georgemy2 a răspuns:

S-a dat pe invizibil sa nu-l vezi tu

| Thebestkiller a răspuns:

Este de la facebook. Si mie mi se intampla.Serverele celor de la facebook nu mai sunt asa bune happy.