| εмiLч97 a întrebat:

Buna TPU happy
Am si eu o intrebare: suntem prieteni de 3-4 luni, eu cu el si a fost a doua intalnire, este mai mare ca mine cu 3-4 ani si da semne ca vrea o relatie si eu la fel. Intrebarea este: cand mai ies cu el sa il iau eu de mana? va rog, astept raspunsuri si nu va bateti joc. Astept sfaturi. Multumesc

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Dupa numele tau se vede ca esti nascuta in 97? Deci baiatul chiar este mai mare decat tine... are mai multa experienta. Daca tie iti e teama sa il ti de mana; te mai gandesti la sarut, combinat? Cauta daca e pe cineva de varsta ta happy

| Jelly_7813 a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas. In general asa se intampla, sau daca vrei, baga-ti mana din greseala in a lui si vezi daca iti prinde mana. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mai mare, fii sigura ca e si mai indraznet si are si mai multa experienta.
Ar fi bine sa-l lasi pe el sa te ia primul de mana. Sfatul meu este sa nu te arat i "topita" dupa el...ma rog, nici indiferentabig grin
Lasa-l pe el sa te ia de mana, sa te sarute...insa e bine ca si tu sa ai ceva de spus in relatie...adica sa nu faci tot ce-ti cere elhappy
Bafta!happy