| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire: cand incepem scoala?

Am citit ca incepem marti ( 4 ianuarie) apoi am citit ca incepem miercuri (5 ianuarie).
Nu stiu ce sa cred...
Am vorbit si cu ceilalti colegi si nici ei nu stiu exact... unii spun ca incepem marti, alti ca incepem miercuri.

Practic noi cand mergem la scoala?

6 răspunsuri:
| dulkika a răspuns:

Scoala incepe miercuri pe 5 ianuarie.Stiu sigur pentru ca ne-a zis dirigintabig grin.Note mari!hee hee

| dotcube a răspuns:

Miercuri.

| anaaa13 a răspuns:

Miercuri din cate stiu eu.si oricum chiar daca am incepe marti eu tot miercuri m-as duce la scoala laughing))

| ALEXme_4367 a răspuns:

Scoala incepe miercuri pe 5 ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aflat de curand ca incepem scoala tocmai lunea viitoare.

| mihaela_7382 a răspuns:

Incepe pe 5 ianuarie(miercuri)