| Tatiana1098 a întrebat:

Am si eu o nelamurire legat de barn buddy pe facebook.Primesc cadouri,le accept si nu le primesc, apoi cand intru a doua oara am acelasi cadouri dar nu pot sa le primesc.Si mereu aceeasi poveste.Ce se intampla? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Si eu joc Burn Buddy si tot la fel imi face posibil e vreo defectiune temporara!

| Biancabiabiiby a răspuns:

La fel am patit si eu banuiesc ca folosesti mozilla sau internet explorer.
Descarca google chrome ca acolo merge sa accepti si sa trimiti. Eu ieri am descoperit, pana acum si eu eram in aceeasi situatie.
FUNDA?