| NeonLights a întrebat:

Am si eu o nelamurire straight face Sunt inscrisa in Orange young si in fiecare luna primesc sms-uri nelimitate in retea.Problema e ca in seara asta imi expira creditul si optiunea activata dar de fiecare data cand apelez 333 pentru a afla ce credit am, pe langa cele 3-4 mesaje mai primesc unul in care scrie ca am sms nelimitat in retea pana pe 4/08/2013(ca mai nou asa e la Orange young).As vrea sa stiu daca exista vreo sansa sa folosesc acele sms-uri chiar daca nu mai am valabilitate,asta pana o sa imi reincarc, adica peste o saptamana.Deci stie cineva?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Resursele alocate prin optiuni active in contul unei cartele SIM PrePay se pot utilza numai in cazul in care te afli in perioada activa. In momentul in care intri in perioda de gratie nu vei mai putea folosi niciun fel de resurse indiferent de optiunea care le ofera.
Ca sa folosesti acele SMS-uri gratuite in retea, trebuie sa efectuezi o reincarcare.
O zi buna,
Orange helpers