| crysty1067 a întrebat:

Buna tpu.am si eu o prob nu.mi merge wi-fi pe laptop am luat un drive ca sa citeasca si nimic... daca stiti un drive sau cv ce sa.i fac va rog sa.mi sp dau funda.

3 răspunsuri:
| crysty1067 explică:

Zerro scz.este compaq cq58 am luat toate drivele posibile si nimic.

| zerro17 a răspuns:

Model, serie laptop, ceva?
Il intorci cu roatele in sus. Vezi ce model e. Intrii pe site si iei drivere.

| Fainoșag_Alex_2000 a răspuns:

Incearca sa bagi cablul wan in laptop...dar cand il conectezi la router pune cablul in LAN 1...eu asa am facut happy