| StefanCatalin1996 a întrebat:

am si eu o problema cu o placa video (un GTX 260),se incalzeste foarte repede, idle sta cam pe la 60 de grade iar in jocuri in cateva minute ajunge la 95-100, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Nu are pasta de racire. Daca face la Idle asa chiar ii lipsest pasdta de racire dar ai si ventilatore car sa raceasca sistemult daca nu ai e clara problema

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns:

Pai...daca e noua, si e inca in garantie, du-o inapoi, daca nu du-o la reparat...s-ar putea sa fie stricate cooler-ele, sau sa nu aibe pasta de racire.
Funda?