| paul12345678 a întrebat:

Buna tpu.am si eu o problema cu telefonul.de ce cand primesc mesaj de la o persoana nu imi apare ca il primesc, dar ei ii zice ca mesajul a fost trimis.ce trebuie sa fac? funda

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

M_U_I_E S_T_E_A_U_A!

| zDenYz a răspuns:

Dacă mesajul nu soseşte sau întâmpini dificultăţi, apelează gratuit *222... atunci când interoghezi cost controlul, dar nu îţi apare separat de celelalte costuri.

| TweetyRebeLa a răspuns:

Suna la relatii cu clientii sau intra la centru sms si trebuie sa fie scris numarul asta: +40766000510