| Amalia2305 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu. Am un iphone 4s si butonul power imi merge foarte greu,trebuie sa apas destul de tare ca sa mi se blocheze/deblocheze/inchida telefonul telefonul. Am garantie la el, insa nu l-am dus inca pentru ca nu prea pot sta aproximativ 2 saptamani fara el.
Stiti cumva daca il pot duce la un service de telefoane local sa mi-l repare in scurt timp si sa nu imi pierd garantia?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Amalia2305 explică:

Scuze pentru greseli.

| valentino52 a răspuns:

Da in 2 ore ti-l curata. Si daca trebuie schimbat te costa vreo 150 lei.