| IuliannaIuli a întrebat:

Am si eu o problema. Prietena mea cea mai buna are un prieten. Astazi am fost in parc cu ea si mai multi, inclusiv baiatul respectiv. Dupa vreo 10 minute a aparut in parc o fata dintr-o clasa cu un an mai mic. Baiatul respectiv nu a mai bagat-o in seama pe prietena mea...straight face si prietena a plecat fara sa-i spuna baiatului... Acum ma intreaba daca a facut bine ca a plecat din parc. Voi ce parere avetii? Nu vreau sa fiu bagacioasa dar este prietena mea si o vad cum sufera si nu imi place! Ce sfaturi aveti pentru. ea?

Răspuns Câştigător
| maayan a răspuns:

A facut foarte bine ca a plecat, eu asi fi procedat la fel. Incearca sa o faci sa inteleaga ca merita ceva mult m-ai bun acel baiat nu e de ea. Cu siguranta merita un baiat care sa o vada numai si numai pe ea.

1 răspuns:
| IuliannaIuli explică:

Stiu... dar ea il iubeste foarte mult! sad