| daniellusca a întrebat:

Am si eu o problema..recent mi-am cumparat telefon Huawei Ascend Y 200, cind conectez castile la telefon volumeul e foarte mic, aproape nu se aude nimic in casti. ajutatima va rog. FUNDA!:*
P.S scuzati categoria.)

1 răspuns:
| adytzza77 a răspuns:

Huawei e marca chinezeasca foarte slaba in materie de telefoane se strica foarte repede, extrem de repede nu sunt recomandate de nici un fel de producator.De ce nu se aude volumul simplu trebuie setat din tel vol.
APP. Nu dati bani pe telefoane care nu isi merita bani un Nokia tine muult si bine chiar si cele cu tough screen foarte rezistente bafta