| Doobiee a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema,sunt fata si un baiat se da la mine,ma ia in brate,a incercat sa ma sarute,ma lua de mana desii il evitam el tot o facea, el are 15 ani si eu sunt putin mai mica laughing dar nu asta conteaza. Mi-a zis ca ma iubeste dar nu stiu daca sa il cred ✌ iar daca ma va intreba ce parere aveti? Sa ii spun da?

4 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

#problemedecopiide15ani
Si ne miram de ce o ducem din ce in ce mai prost?

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul tau trebuie sa respecte axact sentimentele tale in aceasta problema.Nimeni nu iti poate influenta hotararea deoarece aceasta depinde de ceea ce iti va spune inima. Daca iti place de el si crezi ca ti-ar face placere sa deveniti prieteni raspunsul tau logic ca va fi unul afirmativ, un da.In caz contrar ii raspunzi civilizat si ii argumentezi motivul care poate fi varsta ta sau de ce nu faptul ca nu il placi pur si simplu.

| Wøodenpints a răspuns:

Pe vremea mea fetele mai mici de 15 ani săreau coarda în fața blocului, nu în plă în spatele lui.

| danutzu96 a răspuns:

Vrei sa raspundem noi in locul tau? Daca iti place de el spui da daca nu il vei refuza politicos.