| Gena5 a întrebat:

am si eu o problema xD Nu-mi mai apare scrisul pe mess, nici ce scriu eu, nici ce scriu altii Am reinstalat messul, dar degeaba. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
http://www.videotutorial.ro/? p=1922
Citeste aici si urmareste pas cu pas.
Sunt sigura ca vei reusi.

O seara placuta:)

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Cred ca ai Messenger 10. Nu esti singura care ai pus intrebarea asta. Uite, aici mai am inca un gen de intrebare http://www.tpu.ro/......nici-cel/. Trebuie sa reinstalezi messenger-ul si sa-l pui pe Local Disk (D:). Daca nu-ti reuseste, istalezi un alt tip de messenger [7, 8, 9, 11] sau duci calculatorul la setat [daca nu sti cum sa-l setezi].

| different a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat.De la virusi cu siguranta. Un reinstal de windows va rezolva tot! succes si sper ca te-am ajutat!:*

| Ellynna a răspuns:

Buna nu stiu exact cum sa faci sa mearga mereu, dar stiu un truc: copiaza scrisul, chiar daca nu iti apare nimic, dai ca si cum l-ai copia, adica nu dai copy, si vei vedea ca iti apare... Funda?

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Dai restart. Daca nu merge, trebuie sa schimbi windowsu`.
A patit`o un prieten.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema. Da-i click pe start, run, si scrie regedit apoi da-i enter. Navigheaza la Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\ Aici ar trebui sa gasesti niste foldere (0, 1, 2 etc.)
Daca apare si un folder L acolo e problema. Dai click dreapta pe L si selectezi Permissions. Aici trebuie sa pui totul pe deny. Apoi dai OK si gata. Eu am Windows 7 dar cred ca procedeul este asemanator si pentru celelalte. Sa ma anunti daca a mers.