| Karla201 a întrebat:

am si eu o rugaminte. Imi place mult de un baiat si cum sa fac ca sa ma bage el pe mine in seama p mess? Noi am mai vb p mess dar de fiecare data eu l am bagat in seama. Vreau sa ma pun cu el p bune, asa ca orice sfat este bine primit. Daca aveti voi o idee sa mi o spuneti. Va pup :*:*

Răspuns Câştigător
| alex098765 a răspuns:

Poate baiatul e timid si ii e rusine sa te bage el in seama si asteapta ca tu sa faci primul pas, asa ca nu ezita sa vb cu el... dupa ce te va considera o buna prietena e inevitabil sa nu te bage si el in seama

1 răspuns:
| deny_1602 a răspuns:

Pai trimite-i un mesaj pe mess si cica din greseala... apoi te bagi in seama cu el sau poate el se baga in seama cu tine fa-te ca te-ai lovit la picior sau fa-te ca plangi sa vezi daca te baga in seama
:*succes funda pls?