| AlexaLovesSkillet a întrebat:

am si eu o urgenta. Dau funda. Eu am un card microSD de 4Gb... In Motorola Milestone [Droid] mi-l citeste, imi arata tot ce am pe el, deci nu e stricat. Problema este ca eu momentan folosesc un Nokia C3 si cand bag cardul nu se intampla absolut nimic. Nu mi-l citeste, nu arata nimic pe ecran. Parca nu l-as fi bagat in el. Cine ma poate ajuta? Eu am toata muzica pe cardul asta si nu mai am deloc memorie in C3 si trebuie sa fac cumva sa mearga... FUNDA!

1 răspuns:
| demoon a răspuns:

Pai ori ii de la telefon ca nu ii facut sa accepte carduri de 4 Gb.Ori ii stricat slotu de unde bagi cardul. Sper ca te-am ajuta;(big grin.