| MaximovGeorgiana a întrebat:

am terminat clasa a VIII-a cu media 8, 40 cam mica stiusad. As vrea sa stiu cine vrea la Mihai Viteazu[filo sau stiinte sociale] sau Nichita Stanescu [Filo sau stiinte sociale] din Ploiesti. Si cu ce medie vreti sa intrati? happy Pt ca imi doresc sa intru in Nichita si as vrea sa imi fac asa o idee despre medii sa stiu daca as avea sanse. Multumesc, si bafta multa sa intrati unde va doriti:*

2 răspunsuri:
| NoiDoiAvemOdragosteCiudata a răspuns:

Buna.pe parcursul clasei a VIII-a ai primit o brosura cu admiterea in liceu.in aceasta brosura vei gasi toate scolile din judetul tau si profilele de la acele scoli.fiecare profil are cate o medie de intrare...baftawinking

| MaximovGeorgiana explică:

P.S : Stiu cu ce medie se intra, dar vreau sa stiu mediile voastre happy