| vasiliustefan98 a întrebat:

TPU....am un laptop emachines E727 si de ceva vreme nu imi mai merge mouseul de la el al laptopului, raspunsul care va functiona va prima funda! promit

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cred ca te referi la mouse-ul acela integrat in laptop pus sub tastatura - touchpad, nu mouse-ul pe care il conectezi cu fir. Eu pe laptopul meu am langa tastatura niste butoane, printre care unul care activeaza/dezactiveaza mouse-ul laptopului. Are semnul celor 2 butoane (click dreapta/stanga), si mouse-ul.
Daca nu merge asa, dai click in Start -> Control panel -> Printers and Other Hardware ->dai click pe o iconita cu mouse-ul si cred ca ai acolo optiunea de ON/OFF, enable sau disable. Sper sa te descurci, pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cat timp nu ai mai instalat windowsu?
Incearca sa ii downloadezi iarasi softul de la mouse sigur il gasesti pe siteul lor sau ai un cd cu softurile
daca nu downloadeaza driver pack solution versiunea full si lasa acel program sa isi faca treaba

Răspuns utilizator avertizat