| BeByTzZa a întrebat:

Buna TPU:*

Am un Lg kp500 Cookie si cand vreau sa intru pe internet mi se stinge telefonul.De ce oare?thinking

Funda:*

Răspuns Câştigător
| xSunriseX a răspuns:

Si mie imi face asa da` cand schimb parola d l mess.nu stiu ce arestraight face.il am sh d aproape 2 ani. poate i s`a luat d cat am stat p netlaughinguh d cand il ai?

2 răspunsuri:
| BeByTzZa explică:

Tot de 2 ani.cam asa

| EuPentruToti a răspuns:

Incearca sa reinstalezi firmware-ul, poate dupa nu o sa mai faca asa...
Link pentru firmware-uri : http://www.lg-phones.org/lg-cookie-kp500-firmware-cab-download.html