| Ɔнσcʝσℓαтɛ a întrebat:

Am un prieten pe care cred ca-l cam plac. L-am intrebat si a spus clar ca nu! Dar cand stam pe banca se aseaza chiar langa mine! Si mereu ma tot cicaleste! Si imi mai cere si poze cu mine! Ce sa fac? Ma place sau nu?
Cum sa fac sa-mi spuna chiar el. crying

Răspuns Câştigător
| Wizz a răspuns:

Ce tareeeee puppy dog eyes. Incearca sa vorbesti foarte serios cu elpuppy dog eyes. Ah, ador chestiile astea.blushing Ce tareeeeeeeeeeeeeee!blushing Deeeci, nu stiu, vorbeste cu el si daca tu chiar tii la el mai mult decat la un amic, zi-i ca nu poti sta asa si daca nu, ajungeti undeva pentru ca poate el vrea sa aiba alta prietena si tu ii stai in drum puppy dog eyes. Daca nu se poate, gandeste-te ca nu ai cum sa-l lasi, e amicul tau. Si, daca te vei simti aiurea, din pricina unui eventual esec, vorbeste-ne. Bafta!

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Depinde de cum este si el, daca face asta la mai multe fete nu te place doar se jaoca cu sentimentele tale, daca doar tie iti face asa inseamna ca te place dar nu vrea sa recunoasca sau nu vrea sa stie si ceilalti ca te place ^_~!

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei purplelove struck! Cred ca ii este rusine sa-ti spuna ca te iubeste si el. Poate el te place mult si ii e frica ca daca ar fi cu tine poate te-ar pierde si ca prietena.Ar trebuii sa il astepti si sa te apropii de el.Bafta^^ >w