| madutzza99 a întrebat:

Buna TPU. Am un Samsung galaxy s2 plus ..si am fost la un concert unde am filmat mult..si mi s-a umplut memoria..imi spune sa sterrg ce e nefolositor dar nu merge sa intru in galerie. Ce sa fac? nu stiu cum sa le sterg

Răspuns Câştigător
| AmaliaAmi a răspuns:

Ai incercat sa il inchizi, sa ii scoti bateria, si apoi sa il redeschizi? Pentru ca si mie mi s-a intamplat.De obicei asa se intampla la memorie plina, sau incearca sa stergi altceva nu neaparat poze, gen:muzica, jocuri. Sper ca te-am ajutat.big grin...