| BadAngelSoni a întrebat:

Buna TPU :* Am un telefon Lg Gt400 si am auzit ca pot folosi facebook. ul si messenger. ul gratuit fara am face costuri suplimentare thinking [subliniez ca sunt pe abonament si nu am mb.] Este adevarat? >:

2 răspunsuri:
| δεάδℓλκιss a răspuns:

Nuu, nu e adevarat. Si eu am tot LG Gt400 si m-a cam luat valul cu statul pe net (si eu tot pe abonament sunt) si din pacate am avut un cost suplimentar de toata frumusetea... Si nu e adevarat nici in cazul oricarui telefon ( Cum mi-a zis si tata : Vrei net, PLATESTI laughing ) Byee :*

| BadAngelSoni explică:

Mdaa...tocmai am observat si eu ca nu e adevarat x-( si am si eu un cost superb x_x ehh asta se intampla cand asculti de altii laughing)