| lurixxx a întrebat:

Am varicela, am stat in casa toata vacanta si mai trebuie sa stau o saptamana. Ma plictisesc ingrozitor (as prefera sa merg la scoala). Ce pot sa fac cu exceptia vizionarii unui film, cititului, statului pe interneti? Ca de o saptamana numai asta fac.

3 răspunsuri:
| noink a răspuns:

Numara-ti bubitele laughing --hai ca glumeamlaughing)

Uite. Cheama sa stea cu tine un prieten/prietena care sa fii avut varicela. Sau care sa isi doreasca asa ceva. Incearca sa iti recapitulezi ultmele lectii de la scoala. Ia 3 fire de ata luuuuuungi si impleteste-le. E distractiv! --altceva nu imi vine in minte.

| ÐiÐi a răspuns:

Buna happy sper sa te faci cat mai repede bine si m-am gandit la cateva chestii pe care poti sa le faci la plictiseala smug deci 1. Uita-te la Doza De Has (te mai amuzi) 2. Deseneaza ceva gen anime? Nu e neaparat sa fi fan anime ca sa desenezi ceva de genul ala sau pur si simplu deseneaza, creeaza chestii origami cu hartie poate chiar sa faci bratari daca ai ate in casa (bratarile prieteniei smug) 3. Gandeste-te la ceva ce ai vrut sa stii mereu smug si documenteaza-te de acel lucru 4. Suna o persoana cu care stii ca poti vorbi mult si mai radeti mai barfiti acolo laughing. 5. Fa poze la lucruri random laughing 6. Gaseste o aplicatie pentru tel pe care il ai unu faina si incearca sa scoti un scor mare dupa daca te plictisesti cauta alta laughing 7. Uita-te ca desene din copilarie gen 'Copii de la 402'; 'Cei cu Andy';'Chowder' poate iti mai vin idei. 8. Gandeste-te cand te faci bine tu si prietenii tai jucati adevar sau provocare si smug gandeste-te la o lista cu provocari sau poate chestii de facut chiar amuzante si cat mai stupide pentru idei uita-te la Tequila Videoblog provocari nu numai in clip ci si la commuri pe canal smug acolo mai pun oameni provocari. 10. Gandeste-te la propria lista de 10 lucruri de facut laughing sper ca te-am ajutat si ti-am dat idei big grin

| ÐiÐi a răspuns:

Scuze am sarit peste 9 laughing din greseala laughing