| Bianca_6973 a întrebat:

Buna tpu.Am vazut ca Alina Eremia avea parul drept cand era micuta, iar acum il are mai ondulat, iar in episodul 1 cand ploua si a udat`o leoarca ea avea parul tot ondulat dupa ce s`a uscat.Cum pot face si eu sa il am ondulat si sa nu se lase la ploaie?
P. S:Fara metode care ard parul.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Euuw a răspuns:

Eu il am ondulat si as da orice sa-l am drept laughing
bigudiuri, le lasi 30 minute dupa ce faci baie cu parul pe jumatate ud dupa care, cand ti-l pui pe bigudiuri dai cu feohnul sau il lasi sa se usuce singur dupa care dai cu fixativ daca vreibatting eyelashes
si spuma de par este bunabatting eyelashes