| forever4you a întrebat:

Buna TPU...am vazut de curand la mai multi utilizatori ca aveau la nume "...SustineCampaniaTPUrevive", ce inseamna asta, este vreo campanie?

Funda pentru ce-l care ma lamurestebig grin

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu este vorba de o campanie propriu-zisa, ci doar de acea comunitate de utilizatori care isi doresc ca TPU sa redevina ce a fost odata: un site onorabil, unde se dau sfaturi de calitate si unde nu se intalnesc intrebari fara sens si se alearga dupa fundite si dupa rank-ul de expert.
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În zadar această luptă pentru un TPU puternic dacă adminii nu se trezesc!
Este cunoscută ca sfidare!
Pa, pa.

| forever4you explică:

Acum stiu ce inseamna si sustin asat! Daca as fi stiuta de la inceput de atunci as fi sustinut-o, si eu m-am saturat de copilaria asat prosteasca de pe TPU!

@Legiuitoarea trebuie sa fim optimisti, poate administratorii vazand ca unii isi doresc cu adevarat rezistenta TPU-ului isi vor da seama ca TPU a fost invadat de idiotenii curate

| forever4you explică:

Multumesc oricum acum stiu despre ce este vorbahappy

| GyeBaek a răspuns:

Si eu sunt de acord vreau ca din nou sa seajute oameni pe TPU, ca am vazut unele intrebari erau prostesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da! Si eu sustin aceasta campanie!

. TPU se umple deja de prostii.
Sustine si tu campania, ca TPU se duce de rapa.
Cum o poti sustine? Prin raportari, mesaje catre admin si alte chestii.

Uite un exemplu de un site super care s-a dus de rapa:sunphoto.ro

Pai cand a aparut, era fain. Apoi incet incet au aparut copii mucosi de 8-10 ani care puneau poze cu vedete, acum adminul nu mai lasa si na intr-un album se pot pune doar 500 de poze.Userii au scazut... s-a dus de rapa.

... Da' ma rog, sustine campania asta, sa fie TPU asa cum a fost la inceput, in 2008.