| 12AA a întrebat:

BUNA TPU! Am vazut mai demult o poza pe facebook in care era scris ceva de genu : nu ai nevoie de parola ei de la facebook pentru a avea incredere in ea sau ceva de genul acesta. Ati dat cumva din greseala peste ea sa-mi dati si mie un link sad multumesc.

2 răspunsuri:
| TheCuTeGirl a răspuns:

Nu o mai gasesc, am vazut-o si eu dar daca vrei sa o pui pe facebook poti sa iei o poza de o culoare precum albastru sau ce iti place tie si sa scrii in paint pe ea ..si sa o modifici frumos si e ca si luata de pe net big grin e doar o idee. big grin sper ca te-am ajutat si eu putin laughing pusi :*

| Rosana a răspuns:

Ok