| Love0and0Smile a întrebat:

Buna TPUhappy am vazut si eu un film unde era vorba de o fata care cica a fost batuta si a fost lasata intr-un canal si timp de cateva zile persoana care a batut-o a fost urmarita de fantoma fetei aleia. dar numai acel baiat o putea vedea si apoi baiatul s-a dus acolo unde a lasat-o si a vazut ca inca era in viata si nu mai tin minte. era cv de genu'. am impresia ca pe fata o chema ana. are cineva idee cum se numea filmul?happy

Răspuns Câştigător
| DryLeaf a răspuns:

Nu este vorba despre fata care a ramas in canal... ci baiatul a fost batut de niste prieteni ai fetei (ea dandu-i lovitura care l-a dus la somnic).
Baiatul a fost bagat intr-o canalizare, lasat acolo cateva zile. El era "invizibil", doar fata il auzea.

Daca asta este filmul la care te referi, se numeste The Invisible, din 2007.
Meniu complet...

Trailer aici: http://www.youtube.com/watch?v=yDB3Ha3vxyc