| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut zilele trecute un hi5 al unei fete careia nu ii aparea nicio poza la profil cu toate ca avea 4-5 albume de fotografii.
Cum a facut ca sa ii apara asa? Exista un cod sau altceva? Am incercat cu "hi5 profile generator" si nu a mers.

Ma poate ajuta cineva?big grin

Multumescbatting eyelashes

(fundita)

2 răspunsuri:
| XoOxXo a răspuns:

Intrii pe hi5
Dai click pe poza de la profil
Langa poza in partea stanga la unelte
Scrie gestionare fotografii
dai click acolo
dupa aceea pe {Editare Album}
Si acolo trebuie sa bifezi unul dintre:
Cine poate vizualiza albumul? Toţi utilizatorii {Doar prieteni}
sI IL BIFEZI PE DOAR PRIETENII.
Dupa aceea dai click pe continuare
dupa aceea profilul meu
si pe urma uitate la albumele de la profil, si o sa vezi ca nu o sa-ti apara la profil ci doar daca dai click pe poza.
{Asa trebuie sa faci cu toate albumele respective}

fundita/?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e asta pentru ca asa nu mi-ar mai aparea albumele la profil.cand ele trebuie sa apara. La tipa aceea in locul pozei de profil era o imagine oarecare.ca si cand nu ai avea nicio poza pe hi5.