| MaryaPitik a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare...mie imi place de un baiat si el stie asta; fetele din clasa lui imi spun ca si el ma place dar nu sunt sigura; nu a mai avut o prietena in viata lui si aare 15 ani si eu aproape 14..Si o colega prietena cu el a zis ca ma pace si si cel mai bun prieten al lui dar pe el nu-l vad interesat.ce as putea sa fac? credeti ca si el ma place? Dau FUNDA! Credeti ca e prea timid ca sa arate ca ma place sau chiar nu e interesat de mine...Ce credeti?

3 răspunsuri:
| Knife00 a răspuns:

Ba da las-o dracu de treaba, la fiecare 10 min in care stau pe TPU, trebuie sa gasesc o intrebare de genu. Descurcati-va, fratilor! Credeti ca daca postati pe TPU va ajuta cu ceva?! Nu va ajuta cu nimic. Da mai da-o-ncolo de treaba, la fiecare 10 min am parte de o intrebare tampita ca asta.

| NoThanks a răspuns:

In primul rand el nu arata ca este interesat pentru ca este timid, exact cum spui tu. Si uneori este mai bine sa afli de la el daca te place, pentru ca asa zisii lui " prieteni " pot spune asta doar ca sa te faci de ras daca incerci sa vorbesti cu el. P.S : Fa-ti curaj si vorbeste personal cu el! big grin

| Notch_Notch_1998 a răspuns:

Nu stiu...happy Vorbeste cu el si ii spui in fata ca-l placi.Mare branza ca iti place de el, fiecarui om in viata ii place de cate o persoana...ce le pasa altora cu cine esti? Vorbeste direct cu el.ii spui ce ai de zis.Si da este timid happy