| anonim_4396 a întrebat:

As dori niste idei. Peste cateva zile, ma intorc in tara,(pentru o luna) am doar vreo doua prietene, care nu prea ies, iar eu nu vreau sa stau doar in casa cu bunicii. Ce activitati as putea sa fac pentru a nu ma plictisi, chiar nu am idei, voi ce ati face, sau ce ati facut? Sunt fata. Multumesc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Remus, cu tine si cu sotia ta poate. Oricum la varsta mea cred ca as putea fi fetita voastra laughing

| pucca1383 a răspuns:

Din ce oras esti? Ca nu ai scris