| xXxRaduxXx a întrebat:

As dori sa imprim o poza pe tricou dar nu stiu nici un loc in Timisoara unde sa se faca asa ceva si cam cat costa. Va rog sa ma ajutati daca chiar e nevoie dau funda.

2 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Http://www.rovimage.ro/cadouri-personalizate-62/
iar tot acolo
http://www.rovimage.ro/contact/ si vezi adresa nr de tel etc
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Si eu sunt din TM!:)
Deci poti sa-ti faci orice poza vrei cu pizap (www.pizap.com)si apoi iti apare daca vrei orice(cani, accesorii etc.)cu poza aia si o platesti cu nu-stiu-ce card sau din Pod Calea Sagului mergi(da' nu spre Real)si nu treci de cimitir si acolo dupa dentist si second hand este un magazin.:)
Sper ca te-am ajutat.
''Daca nu-mi dai funda ma pis pe mine'':)):)):))=))tare asta!