| Skridd a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa transform o poza cu mine intr-o poza anime [tot cu mine].Deci cum ar veni sa iau o poza de pe telefon,sa o bag in PC,iar apoi sa o fac cumva anime,ca si personajele de pe animax, dar sa arate ca mine! Mersi anticipat.

1 răspuns:
| Samurah a răspuns:

Stiu ca exista o functie a programului photo scape, dar trebuie sa faci mai multe poze, incat sa animi ceva...Nu stiu daca ti-am fost de ajutor, dar daca vrei sa iti fac adauga skype :samurahh sau mess:samurahh2002