| deedeelina_1620 a întrebat:

As dori sa va dati cu parerea. Am un cont pe sunphoto.ro si fac o revista pentru adolescenti :) vreau sa imi spuneti daca ma pricep sau daca ar fi mai bine sa ma las http://revistaptadolescenti. sunphoto.ro/ intrati si uitati-va si spuneti-mi va rog!;;)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,@deedeelina!
Astea cu revistele sunt o prostie,fara suparare.
Acuma toata lumea face asa ceva.
Dar,sa fim seriosi,nici o,, revista,, d'asta nu iese bine si este stupida si nefolositoare.Cu o poza si o barfa si gata.Asta este pierdere de vreme.
Uite,nu vreau sa supar,dar mai bine fa si tu ceva util in acest timp.
Sun' e o pierdere de vreme.;*:*:*
Si oricum,ce,, adolescenti,, are you dreaming big grin?
Ei pot sa-ti ia sfaturi si de pe 'net si nu uita ca au parinti...
:*:*:*
Te :* ♥.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si stiri copiate de pe wikipedia, rimel & co?