| pufosheniaaa a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi dati niste sfaturi in materie de filme filme de gen comedie divertisment romantic etc da nu horor ceva pentru *copii* dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| GeorgiV a răspuns:

Salut! Întrucât și eu sunt fan filme, mai ales comedii, îți pot recomanda următoarele:
Tangled (animație)
Kung Fu Panda (animație)
My life in ruins (comedie)
Step up (muzical)
The butterfly effect (psihologic)
August Rush (muzical)
Big Mommas: Like Father, Like Son (comedie)
Cars (animație)
Gnomeo and Juliet (animație)
Limitless (ceva foarte mișto- thriller mistery).
Cam astea ar fi ultimele ce mi-au plăcut foarte mult (unele mai trebuie să le văd). Te pup, și o zi faină! Cius!

1 răspuns:
| Larisa a răspuns:

Sun foarte multe filme de genul,pe care le poti vedea pe filme online,gratis sau pe alte site-uri de profil,acolo selectezi comedie sau romantic sau ce vrei tu, si iti da o lista cu filme, iti alegi unul si-l vizionezi online