| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma lamuriti cu ceva. M-am intalnit cu un baiat acum 3 luni la o petrecere care l-am cunoscut inainte, mai vorbeam dar rar. Si la petrecere a venit la mine si am inceput sa vorbim, ne-am simtit foarte bine apoi a vrut sa ma sarute dar nu l-am lasat si tot a incercat si nu l-am lasat si pana la urma a incetat si a mers la o alta fata si a inceput sa o sarute si de vreo doua ori s-a uitat la mine asa cu coada ochiului. apoi de la petrecere care s-a intamplat acum 3 luni pana in ziua de azi tot vorbim foarte mult, doar el intra pe mine..si am iesit prima data si l-am lasat sa ma sarute ..ca am inceput sa ma indragostesc de el si apoi mi-a zis prin mesaj ca nu suntem impreuna ..si m-am simtit foarte prost ca am crezut ca daca ma saruta iese ceva. El ii din orasul meu dar sta in alt oras la facultate.am 17 ani. este cu 3 ani mai mare decat mine. Apoi cand a venit in oras din nou a zis iar sa iesim si nu am vrut pentru ca nu am vrut sa il mai vad ca apoi ma indragosteam mai tare si a zis ca nu mai vorbeste niciodata cu mine. Dupa cateva zile bune cand nu prea m-am mai gandit la el a intrat pe mine iar. si cu timpul am inceput sa tin la el si am iesit ca aveam nevoie sa il vad si ne-am sarutat din nou. Nu stiu ce sa mai fac, nu suntem impreuna mai are rost sa ies cu el cand vrea? pentru mine nu mi se pare normal sa ne sarutam daca nu suntem impreuna.Va rog sa ma ajutati ce sa fac. Va multumesc. Ofer fundita

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tu crezi ca el are de gand sa fie cu tine? te-n seli amarnic, crezi ca este singur la facultate.Tu esti de umplutura cand vine acasa.

| Allex_9984 a răspuns:

Hmmm.....pentru el nu prea conteaza ce semnificatie are un sarut, sau ca poate rani un suflet pur, poate nu vrea decat sa se culce cu tine! Cel mai bine pentru tine este sa incerci sa il uiti! Poti incepe prin a rupe legatura cu el...