| BettyEllA a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tatuaj. :X si va rog sa ma ajutati. :X

Si acum ii intreb pe cei care si-au facut; Doare tare? :-s Care sunt cel mai sensibile zone?

Am auzit ca la degete (de la maini) doare destul de tare. La fel si in zona gatului si la ceafa. Acolo vreau sa-mi fac si am nevoie de parerile voastre.

Dau fundita. :*:*

Va multumesc.happy

1 răspuns:
| 211wasgnij a răspuns:

Greșit, ai fost prost informată. Cele mai sensibile zone unde iți poți face tatuaj sunt, nu neapărat în ordinea pe care ți le dau: buzele și dinții(nu numai deținuții se gândesc la aceste zone sț și le însemneze), zonele genitale și lobul urechilor.
Gândește-te bine înainte să-ți faci o asemenea operă, cîtă durere suporți la aplicarea lor și aceasta înmulțește-o de două ori, cel putin, daca doresti indepartarea lor.
Eu vorbesc în necunoștință de cauza, n-am decât 4 asemenea opere de arta dar sunt temporare, când îmi va putrezi carnea și pielea in pamant vor disparea toate.