| 342152 a întrebat:

As vrea sa mi-o descrieti in cate-va randuri pe Sore.
Si pe Alina!
Funda! Cine scrie cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| IuliaLarisa a răspuns:

Sore: O domnisara blonda cu parul scurt care se face remarcata de fiecare data prin stilul care o caracterizeaza ca fiind indrazneata, avand atitudine si a fii nonconformista. II iese mai in evidenta VOCE puternica, iar uneori blanda.Ca actrita ramanem fara cuvinte, modul in care o imita pe Sara, este exceptional.
Alina :Alina, o tipa cu par bruten, forme exceptionale, frumoasa, si un zambet minunat ne incanta de fiecare data cu vocea ei blanda. Actrita o interpreteaza pe Ioana trecand prin multe momonte tensionate ajunge sa treaca peste toate.
Fundaa?happy

1 răspuns:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna happy
Sore: Sore este favorita mea din Lala band si Pariu cu viata, ea are o voce superba, o voce puternicawinking Este o actrita exxceptionala si o femeie foarte frumoasa happy Are o cariera frumoasa si toate melodiile sale sunt de succeswinking ii merge bine la HAHAHAPRODUCTION happy
Alina: Alina, are o voce calda, este o fire sensibila si o actrita foarte buna happy Este frumoasa cu forme voluptoase happy Melodia sa: Tu esti vara mea a prins la public happy Si toata lumea si-ar dori ca ea si Dodo sa formeze un cuplu