| StreetDancer a întrebat:

as vrea sa stiu care este cel mai bun program de editat poze. Am inteles ca cel mai cautat este Photoscape. Eu as vrea dintr-o poza sa tau persoana respectiva afara si s-o pun pe alt background. Dar taietura trebuie sa fie exact pe langa corp astel ca atunci cand o pui pe un background ( sau alta poza) sa ai impresia ca acolo a si fost facuta poza.

Ma puteti ajuta?

Funda :*

3 răspunsuri:
| Diana_6668 a răspuns:

Hmm.sa stiii ca photoshoop:*, dar daca vrei sa-l iei pe cel bun iti trebuie' lovelelaughing
>big grin

| cenusel a răspuns:

Photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !