| justme97 a întrebat:

Buna TPU:) as vrea sa stiu ce parere aveti despre pantalonii cu turul lasat. dar nu pana la genunchi lasat doar putin cat sa aiba stil
de ex:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:184&tx=24&ty=46&biw=1280&bih=864

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:103&tx=74&ty=107&biw=1280&bih=864

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&tx=34&ty=107
foarte multe fete din scoala si au luat si ma bate gandul sa mi iau si eu dar tatal meu nu e de acord. a zis ca lui nu ii plac si ca sa nu mi iau asa ceva nu stiu cum sa l conving ca sunt la moda.
funda:X

Răspuns Câştigător
| Gabitzzza a răspuns:

Mm da daca nu e pana la genunchi sunt chiar la moda este important sa iti placa tie nu altora
spune-i si tu tatalui tau ca si el cand era la varta ta purta lucruri care si tie ti se par ciudate

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Mie dintotdeauna mi-au placut.bine, acum depinde si de felul in care stau pe tine. ii poti spune tatalui tau ca acum asa se poarta, nu mai este pe vremea lui Ceausescu, si ca toate colegele tale au, si poate te lasa. bafta!

| CristineDelaruss a răspuns:

Sunt super cute

| TheVampireDiaries a răspuns:

Dar de ce se baga tatal tau? Tie trebuie sa iti placa nu lui! Spune-i asta si poate te lasa, ca doar nu lui ii cumperi pantalonii.

| teodora96_1369 a răspuns:

Stiu cum sunt parintii, dar acum sa-i lasam deoparte. mai acum depinde cum vin pe tine, si mie imi plac tipul asta de pantaloni, dar eu avand doar 1.50 nu vin prea bine pe mine, asa ca am renuntat la ideea asta.winking

| Sandrina_4545 a răspuns:

Sunt f. f. frumosi si la moda. Eu sigur o sa imi iau dupa ce i-am vazut aici. Zii tatalui tau ca ar arata bine pe tine, ca sunt potriviti pentru sezonul de primavara vara, ca iti doresti foarte mult sa-i porti, ca sunt comozi. In rest comportate frumos cu el, ajutal si fii draguta, renunta sa iti iei foarte multe jurnale sau altceva ce ei des luna aceasta si poate ca el va aprecia asta si tii va cumpara, daca nu, cauta compromisuri, cred ca ii stii tu slabiciunile, sper ca ti-am fost de ajutor!