| Andramarina35 a întrebat:

Buna TPU As vrea sa stiu cum imi pot pune o relatie sau o poza pe facebook da sa nu vada doar o singura persoana. Asta numai daca se poate multumesc cine imi zice Funda:*

Răspuns Câştigător
| DeeaLoveAngels a răspuns:

Intr-adevar, nu se poate sa postezi "Intr-o relatie cu..." fara sa vada toti prietenii tai. Dar la atunci cand adaugi o poza poti seta sa vada doar anumite persoane. Iti apare undeva in dreapta ecranului sau a pozei o pictograma mica si daca pui cursorul mouse-lui pe ea, iti va aparea "Public" sau cum ai tu setat sa se vada. Daca dai click pe acea pictograma o sa iti apara o serie de optiuni pentru a seta cine poate vedea poza. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Nu se poate. Poti pune sa fi intr-o relatie cu persoana respectiva.Dar o sa vada toata lumea.La poza nu stiu daca este posibil sau nu. Sper ca te-am ajutat.