| Morar_George_2002 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa va intreb ce imi puteti recomanda pentru a da jos kilogramele in plus. P.S.Am 70 de kilograme

1 răspuns:
| angela2601 a răspuns:

Zic si eu. Daca vrei sa slabesti un pic sau na nu stiu cat vrei tu. Ai putea sa mananci nu stiu mai sanatos si sa consumi mai multe legume. Sau si fructe. Bine da nici exagerat..sau sa renunti la unele mese. Bine asta nu stiu cat e de bine da zic dupa parerea mea. Poti face exercitii. Nu e neaparat sa mergi la sala. Ppti cauta tot pe net tipuri de exercitii. Si Poti face chestia asta si acasa. Sau sa alergi in fiecare dimineata sau dupa măăă de la pranz. Cred ca e bine nu stiu. Repet zic dupa mine. Nici eu nu stiu foarte multe despre astea. Dar si eu ma straduiesc sa slabesc. Prietenii-mi spun ca sunt slaba dar eu ma consider grasa. Bine nu chiar grasa. Da na, înfine sper sa te ajute raspunsul meu laughing