| BiAnCaIoAnA2000 a întrebat:

As vrea sa va rog sa imi spuneti un site de pe care sa descarc oricare sims numai sa nu fie sims budy shop. As dori sa imi da-ti si detalii despre cum se instaleaza. Va multumesc si cel care imi da un raspuns corect primeste funda, iar ceilalti vot.

Răspuns Câştigător
| LarisaOana a răspuns:

Scrie la google: "download sims 2 free" si descarca-l dintr-un sintre site-urile cautat de google. Descarca prin Deamon Tools, apoi inserezi cand ti se cere cate un CD..La un moment dat ti se va cere un key, cauta-l pe net...
In alte cuvinte nu stiu cum sa iti zichee hee
Sper ca ti-am fost de ajutor, succes>:d