| GalaxyDiva a întrebat:

As vrea sa vumpar un pennyboard.Am vazut unul care mi.a placut pe eMAG dar nu stiu sigur daca e original.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Evident că e original. Cumpără cu încredere. Oricum, în caz că vrei să-l returnezi ai la dispoziție 30 de zile de gândire.

| Marcus20 a răspuns:

Salut, uite un link. Sper sa te ajute
http://www.skates.ro/......p?/cruiser

| MikeNk a răspuns:

*facepalm*
Nu exista "original" Pennyboardul se numeste de fapt Cruiser, penny fiind o firma australian foarte buna de cruisere.
Orice Cruiser e original, contează calitatea! Iti recomand un Cruiser cu axe medii, Rulmentii Abec 5 sau Abec 7 si roti de uretan.
big grin