| Ema113 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste mesaje de trimis de Craciun catre prieteni, familie si iubit happy Funda! :*

1 răspuns:
| VladHelp a răspuns:

Crăciun cât mai luminos, vis de iarnă călduros, linişte lângă cei dragi, veste bună dinspre magi! Crăciun fericit!
Să ne-adune bun cu bun, Sfânta seară de Crăciun, că-i mai Sfânta decât toate, La Mulţi Ani cu sănătate!
Fie ca sărbătoarea sfântă a Crăciunului să vă umple casa de dragoste, lumină, fericire şi linişte sufletească! Sărbători fericite!
Sărbători Fericite în jurul pomului de iarna şi în mijlocul celor dragi!