| SexyAnon a întrebat:

Buna TPU:*~. as vrea si eu sa ma ingras repede. ce as putea face? j. ce as putea manaca?

P. S: dulciuri si fast-food mananc fff mult si tot slaba sunt.straight face

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Nu te ingrasi, da' colesterolu? Nu te mai indopa cu toate prostiile.Mananca sanatos si regulat.

| NoIdentity a răspuns:

Poii fast-food sh candy te imbolnavesc! nu i bine! ar trebui sa renunti la sport sh sa mananci paine chestii din astea de la baza piramidei succes!